ONLİNE BAŞVURU

11. ULUSLARARASI AYVALIK TİYATRO FESTİVALİ BAŞVURULARI
Başvuru için katılımcı toplulukların 17 ŞUBAT 2020 tarihine kadar ONLİNE BAŞVURU FORMU nu eksiksiz doldurmaları, FESTİVAL ŞARTNAME sini okuyup onaylamaları gerekmektedir. Dilerseniz başvuru için festival sekreterliğinden telefon veya mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

“ONLİNE BAŞVURU yapılmadan önce FESTİVAL ŞARTNAMESİ dikkatlice okunmalıdır. Başvuru formunda yer alan topluluğunuza ait bilgiler festivalin organizasyonunda, tanıtım materyallerinde ve dijital kanallarda kullanılacağından doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Başvuru formunu ve şartnameyi onaylayan kişinin tiyatro topluluğunun yetkilisi ve her türlü haklarına sahip olan kişi veya kurum olması gerekmektedir.”

FESTİVALE KABUL EDİLEN TOPLULUKLARIN YAPACAĞI İŞLEMLER:

Aşağıda listelenen belge ve dokümanlar bir hafta içinde kargo veya posta kanalı ile Başvuru Gönderim Adresine ulaştırılması gerekmektedir. Bundan dolayı bu belgelerin ve dokümanların başvuru talebi ile birlikte hazır edilmesinde fayda vardır.

Not: İstenenler topluluğun basına ve festivali takip edenlere tanıtımında ayrıca yasal izinlerin alınmasında kullanılacaktır. Lütfen eksiksiz yerine getiriniz. Verilen belge, fotoğraf, evrak, DVD, bellek vb. iade edilmeyecektir.

Festivale Kabul edilen topluluklardan istenen dokümanlar
1.    Oyunun 50X70 ofset veya dijital basılmış afişi ( En az 10 ADET).
2.    Oyunun tanıtım broşürü varsa (En az 50 ADET).
3.    Varsa oyunla ilgili basında çıkmış yazı ve haberlerden kopyalar.
4.    Dekor eskizi (Ölçülü olarak bir taslak çizim olabilir.)
5.    Festivale katılan tüm ekibin grup sorumlusu onaylı TC KİMLİK NUMARALI listesi.


2020 / 11.Uluslararası Ayvalık Tiyatro Festivali Şartnamesi için tıklayınız…